JEŻELI PAŃSTWO CHCECIE:
 • 1Zwiększyć trwalość seksu
  do 30-40 minut!
 • 2Być pewnym siebie i
  zrobić zadowoloną na 100% każdą
  kobietę!
 • 3Otrzymać
  gwarantowany wynik!
Maxisize
DAJE 100% WYNIK:
 • Trietanoloamina– zwiększa trwalość stosunków płciowych, powodując spowolnienie ejakulacji
 • Proteina i hydrolizat aminokwasów– pomagają wzrosnieniu i wzmocnienia tkanek penisa
 • Elastyn-kolagenowy kompleks– polepsza elastyczność i wrażliwość penisa
PRZY ZAMÓWIENIU Maxisize GWARANTUJEMY ŻE PAŃSTWO OTRZMAJĄ:
 • 3х wytrzymałość w łóżku *
 • Do 1800 tarc przed osiągnięciem orgazmu (zamiast 120)
 • Powiększenie penisa w długości i średnice
 • Mocna i silną erekcję w kluczowym momencie
 • Podalsze dłuższe i jasniejsze orgazmy
* Zwiększenie czasu piewszych stosunków płciowych do 30-40 minut, następnych - do 4-5 godzin!
TY JUZ NIGDY NIE BĘDZIESZ
«SZYBKO KOŃCZYĆ SPRAWĘ»!
Maxisize - ZOBACZYSZ WYNIK JUZ ZA 4 TYGODNIA!
1-2 tydzień
Erekcja staje dłużej i wrażliwość penisa zwiększa się w 2 razy. Długość czasu piewszego stosunku płciowego zwiększa się do 5-7 minut
2-3 tydzień
Twój penis staje znacznie WIĘKSZY, forma jest anatomicznie prawiedlowa. Długość stosunku płciowego zwiększa się do 1000%!
4 tydzień i dalej
Długość piewszego stosunku płciowego po odpoczynku w 2 dni – zwiększa się do 20-30 minut! W kilka razy zwiększa się jakość seksu. Orgazm trwa do 5-7 sekund
ZWIĘKSZAJ W TERMINIE MIESIĄCA — OTRZYMUJ ZADOWOLENIE PRZEZ CALE ŻYCIE!
Efektywność jest sprawdzona przez badania kliniczne
Dla każdego mężczyzny długość seksu jest ważnym aspektem, który pozwala na to żeby zrobić przyjemnie dla swojej kobiety. Dlatego to jest normalnie że duża ilość osób chce zwiększyć czas trwania stosunku płciowego. 
krem dla zwiększenia penisa jest zrobiony za pomocą lekarzy seksopatologów Maxisize- jedyna na moment terażnejszy alternatywa chirurgii, jaka porównując z lekami i symulatorami daje gwarantowany wynik.
Za pomocą kremu  Ty na zawsze będziesz miał znacznie zwiększony rozmiar penisu i zwiększoną trwalość stosunku płciowego, co od razu zmieni Twoje podejście do życia seksualnego: będziesz otrzymywał znacznie większe zadowolenie od kontaktu z kobietami i będziesz mógł dać im silne i długie orgazmy.
Z Maxisize Ty będziesz zawsze przygotowany do seksu!
Agata Holokowic. Seksopatolog z Warszawy
Opinie klientów o Maxisize
 • Jan
  27 łat
  Wszcześniej myśliałem że 15,5 sm — to jest w cale dobry rozmiar dla mężczyzny , no chociaż dlatego że nie otrzymywałem żadnyc skarg od kobiet. Wiem że seks niestety nie zawsze był mega, zdarzało się że po piewszym stosunku płciowym juz nie miałem żadnym kontaktów z dziewczyną . Kiedyś przez prypadek zobaczyłem "Maxisize" w Internecie i pomyśliałem że dlaczego nie mogę sprobować dodać sobie kikla centymetrów dla pewności. Za 1,5 miesiąca użycia codziennego ja dodałem gdzieś okolo 3,2 sm, jeszcze mój penis stał znacznie bardzej grubszy i twardszy. Jego lekko zakrzywiona forma również się zmieniła i wyprostowała się. Wynikiem jestem bardzo zadowolony. Jeśli chodzi o wrażenia - to jakość seksu zmieniła się tak bardzo, że naprawdę straciłem dziewictwo. Mogę bezpiecznie wytrzymać trzy marathony za noc. Orgazm stał bardzej śilny, czasem nawet mam skurczowe drgawki w nogach! Jest niesamowicie. Co mogę powiedzieć o dziewczynkach, oni po prostu placzą z rozkoszy, którą dostarczam z moim prawie 20-centymetrowym penisem!
 • Stefan
  32 łat
  Co to jest duży penis dowiedziałem się tylko z porno filmów. Mój był mniej od 12 sm w wzbudzonym stanie. Żona nigdy nic nie mówiła na ten temat, ale widząc jej reakcje podczas seksu, zdałem sobie sprawę, że nie daje jej sto procent zabawy, i zacząłem zbierać swoje żniwo problemów w naszym życiu rodzinnym. Ponadto, moje 3 minuty stworzyły prawdziwy problem. Próbowałem kiedyś wszystko, co oferował Internet na prośbę o "zwiększenie penisa w domu". Wszystkie rodzaje pigułek, pompek próżniowych — nie było to zauważalne przez moją kobietę, efekt był po prostu zerowy — kolejne sproby juz doprowadziły mnie do rozpaczy. Zamówienie kremu „Maxisize ” postanowiła żona, ja nie zaufałem, ale po 2 tygodniach regularnego stosowania zobaczyłem zmiany - wydłużenie o 1 cm, czułość prostu niesamowita i erekcja jest silniejsza, a co najważniejsze dłuższa - wzrosła do 15 minut! Zwiększyłem już o 2,8 cm w czwartym tygodniu użycia i wreszcie osiągnąłem zamierzony cel - mam normalny rozmiar, a teraz mogę uprawiać seks z żoną w pełni kilka razy w nocy! Nie tylko powiększyłem penisa - moje życie naprawdę się zmieniło!
 • Adam
  25 łat
  Mój piewszy stosunek płciowy nie był zbyt przyjemny. Dzieczyna była o wiele bardzej doświadzona ode mnie i kiedy zobaczyła mojego penisa- powiedziała: "mmm, zadowolenia przed nocą mogę nawet nie czekać...". Jasne że po tym juz nic mi się nie chciało i nic nie udało. Kilka łat póżnej ja zdecydowałem że mam zrobić operację, ale byłem bardzo mocno rozczarowany wynikiem — ja spędziłem tyle czasu i pieniędzy, żeby otrzymać tylko 1,5 sm?! Przez przypadek zauważyłem zwiększający krem "Maxisize" i zdecydowałem zamówić. Juz za miesiąc byłem u lekarza na kolejnym badaniu, miałem na ten moment juz na 3,9 sm więcej i znacznie grubszy, niz przed chirurgią! Lekarz był bardzo zaskoczony … Teraz ja jestem bardzo pewny siebie i nie mam żadnych problemów żeby otrzymać każdą dziewczynę. Od jednego wyglądu mojego penisa oni są juz wpadają w ekstazę, myślę, że juz w ten moment wiedzą o ile teraz będzie przyjemnie!
Rabat!
Stara cena
Do końca rabatu zostało:
1250 zł.